Informacje o firmie – 5 Element Jan Raźny Warszawa

Dział medyczny

Nasza firma dostarcza na rynek polski nowoczesne urządzenia medyczne oraz oprogramowanie edukacyjne dla medyków, bierze udział w przetargach dla szpitali, prowadzi szkolenia. Oferujemy aparaty CPAP leczące bezdechy (protezy powietrzne) stanowiące złoty standard światowy, podlegające refundacji przez NFZ.

Usługi programistyczne

Wspracie dla nowych oraz rozwijających się projektów biznesowych, w których dużą role gra skuteczne i bezpiecznie działanie systemów informatycznych, programów oraz obecność w sieci. Główny obszar usług to backend development. Wysoka kompetencja poparta kilkunastoletnim doświadczeniem oraz wieloma wdrożeniami w Polsce i za granicą.

Konsulting biznesowy

Dostarczamy klientom narzędzia, oparte o nowoczesne technologie, pozwalające na zwiększenie efektywności działania i rozwój biznesu. Udoskonalamy procesy działalności organizacji, wspomagamy ich rozwój i osiąganie zamierzonych celów. Tworzymy rozwiązania dla firm umożliwiające realizację ich strategii. Opracowujemy strategię rozwoju biznesu.

Dział artystyczny

Nasze tancerki i tancerze brali udział jako uczestnicy lub choreografowie Taniec z Gwiazdami, You Can Dance, Mam Talent, wygrywały liczne zawody . Występujemy w TV, na dużych scenach w klubach oraz na kameralnych imprezach. Naszą specjalnością od lat są eventy, show i animacje. Dajemy pokazy jako atrakcja na wesele - prowadzimy zabawę.

Działalność charytatywna

Nasza firma uczestniczy w ważnych inicjatywach charytatywnych oraz prospołecznych, między innymi poprzez fundacje “Fundacja Odbudowy i Rozwoju Ukrainy”, “Fundacja 24 godziny”. Jednym z elementów Naszego wspierania fundacji jest pomoc w zakresie "Leczenia zaburzeń snu" jako Ogólnopolski program leczenia zaburzeń.

 

5 element od kilkunastu już lat świadczy usługi na najwyższym poziomie w zakresie programowania, konsultingu, usług eventowych oraz rozwija dynamicznie dział medyczny w powiązaniu z wiodącymi firmami rynku. Współpraca z wybitnymi specjalistami z dziedziny optymalizacji biznesu, know how programistyczny, działalność dla wiodących agencji artystycznych pozwala na dynamiczny rozwój firmy. 

Współczesny świat businessu niesie ze sobą mnóstwo dynamicznych zmian. Zaobserwować możemy gwałtowne zmiany technologiczne, eksplozję informacji, czy też szybki rozwój nowych specjalizacji. Coraz bardziej istotną rolę w businessie zaczyna odgrywać Internet. W niektórych sektorach nowoczesnej gospodarkę staje się on niezbędnym narzędziem, a nawet platformą funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. W coraz większym stopniu zmiany w firmach nabierają szczególnego znaczenia. Głównym katalizatorem zmian jest technologia. To właśnie jej dynamiczny rozwój działa jako dźwignia pobudzając większość firm w dzisiejszej gospodarce.

Dla nas zmiany oznaczają naturalne zjawisko w biznesie i normalne funkcjonowanie we współczesnej gospodarce. Potrafimy przygotować proces zmian oraz tworzyć niezbędne warunki dla nich.

Jesteśmy firmą działającą w obszarze B2B. Posługującą się nowoczesnymi platformami komunikacji, w znaczącym stopniu wykorzystujemy Internet. Proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb firm handlowych, usługowych i consultingowych umożliwiających uzyskanie lepszego jakościowo kontaktu z klientami.

Nasza Misja:
“Dostarczamy klientom narzędzia, oparte o nowoczesne technologie, pozwalające na zwiększenie efektywności działania i rozwój biznesu.”

Nie boimy się nowych wyzwań. Udoskonalamy procesy działalności organizacji, wspomagamy ich rozwój i osiąganie zamierzonych celów. Tworzymy rozwiązania dla firm umożliwiające realizację ich strategii. Oferujemy wybrane usługi B2B, oparte na nowoczesnej platformie komunikacji i wzbogacone o tradycyjny consulting. Działamy obecnie w sferze biznesu medycznego.

Dział medyczny:
E-mail: biuro@5element.pl

Telefon: +48 22 642 65 02

Usługi programistyczne:
E-mail: office@5element.pl

Konsulting biznesowy:
E-mail: b2b@5element.pl
Telefon komórkowy: +48 602 477 120

Dział artystyczny:
E-mail:
  tancerze.pl@5element.pl

Telefon komórkowy: +48 602 406 111

Działalność charytatywna:
E-mail: biuro@5element.pl
Telefon komórkowy: +48 698 487 038